Login tracker (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Never
gl: Nunca

en: 1 day
gl: 1 día

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: 1 week
gl: 1 semana
