Login tracker (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Never
he: לעולם

en: 1 day
he: יום אחד

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 week
he: שבוע אחד
