Login tracker (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1
