Login tracker (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Never
pt: Nunca

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 2 months
pt: 2 meses

en: 4 months
pt: 4 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: 1 week
pt: 1 semana
