Login tracker (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Never
uk: Ніколи

en: 1 day
uk: 1 день

en: 2 months
uk: 2 місяці

en: 4 months
uk: 4 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Record ID
uk: Ідентифікатор запису
