Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Logo path
be: Сцежка да лагатыпу
