Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Logo path
ca: Camí del logotip
