Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Logo path
cs: Cesta k logu
