Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Logo path
da: Logosti
