Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Logo path
de: Pfad zum Logo
