Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Logo path
el: Διαδρομή λογότυπου
