Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Logo path
et: Logo teekond
