Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Logo path
eu: Logoaren bidea (path)
