Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Logo path
fi: Logon polku
