Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Logo path
fr: Chemin du logo
