Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Logo path
he: נתיב הלוגו
