Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Logo path
hi: प्रतीक चिन्ह पथ
