Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Logo path
hr: Putanja loga
