Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Logo path
hu: Logó útvonala
