Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Logo path
id: Lokasi logo
