Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Logo path
it: Percorso logo
