Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Logo path
ja: ロゴのパス
