Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Logo path
lt: Logotipo kelias
