Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Logo path
nl: Logopad
