Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Logo path
pl: Ścieżka logo
