Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Logo path
pt: Endereço do logo
