Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Logo path
ro: Cale către logo
