Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Logo path
ru: Путь к логотипу
