Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Logo path
sk: Cesta k logu
