Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Logo path
sv: Sökväg till logotyp
