Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Logo path
ta: சின்னம் பாதை
