Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Logo path
th: ตำแหน่งโลโก้
