Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Logo path
uk: Шлях до логотипа
