Loqate (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Mode
be: Лад

en: About
be: Аб
