Loqate (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Mode
mn: Горим
