Loqate (2.1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Country
es: País

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Mode
es: Modo

en: Address
es: Dirección

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Address Line 1
es: Dirección línea 1

en: Address Line 2
es: Dirección línea 2

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: About
es: Acerca de

en: Element
es: Elemento

en: Composite elements
es: Elementos compuestos
