Loqate (2.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Mode
eu: Modoa

en: Address
eu: Helbidea

en: About
eu: (r)i buruz
