Loqate (2.1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Mode
ml: മോഡ്
