Loqate (2.1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: - None -
vi: - Không -

en: Country
vi: Quốc gia

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Mode
vi: Chế độ

en: Address
vi: Địa chỉ

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Address Line 1
vi: Địa chỉ 1

en: Address Line 2
vi: Địa chỉ 2

en: About
vi: Giới thiệu

en: Element
vi: Phần tử
