Loqate (2.1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Element
am: አባል
