Loqate (2.1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: Address
nn: Adresse
