Loqate (2.1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Country
pt: País

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Mode
pt: Modo

en: Address
pt: Morada

en: State/Province
pt: Distrito

en: Field mapping
pt: Mapear campo

en: About
pt: Sobre

en: Element
pt: Elemento
