Loqate (2.1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mode
sr: Режим
