Loqate (2.1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: About
gu: વિશે
