Loqate (2.1.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Mode
hu: Mód

en: Address
hu: Cím

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Address Line 1
hu: Cím sor 1

en: Address Line 2
hu: Cím sor 2

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: About
hu: Leírás

en: Element
hu: HTML elem

en: An entity field containing a postal address
hu: Egy postacímet tartalmazó entitásmező

en: Search Address
hu: Cím keresése
