Loqate (2.1.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Mode
tr: Kip

en: Address
tr: Adres

en: State/Province
tr: İl

en: Address Line 1
tr: adres satırı 1

en: Address Line 2
tr: adres satırı 2

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: About
tr: Hakkında

en: Element
tr: Öğe
