Loqate (2.1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Mode
lt: Būdas

en: Address
lt: Adresas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Edit address
lt: Redaguoti adresą

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai

en: Provides a form element to collect address information (street, city, state, zip).
lt: Pateikiamas formos elementas adreso informacijai rinkti (gatvė, miestas, valstija, pašto kodas).
