Loqate (2.1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Mode
cs: Režim

en: Address
cs: Adresa

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Edit address
cs: Upravit adresu

en: About
cs: Popis
