Loqate (2.1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: - None -
id: - Tiada -

en: Country
id: Negara

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Address
id: Alamat

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Field mapping
id: Petakan field

en: About
id: Tentang

en: Element
id: Elemen
