Loqate (2.1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Mode
oc: Mòde

en: Address
oc: Adreça

en: About
oc: A prepaus
